O mně

Vážení návštěvníci,
dovolte mi, abych se Vám představila. Jmenuji se Annick a pocházím z ostrova Madagaskar, narodila jsem se ve městě Tuléar. Nyní žiji v České republice, mám tady svůj salón Baobab, kde provozuji pravé madagaskarské masáže. Na Madagaskaru se masáže používají pro relaxaci, při léčení nejrůznějších nemocí, k upevňování tělesného a duševního zdraví. Používají se speciální masérské techniky (hmaty) v kombinaci s místními masážními oleji, které jsou vyrobené z jedinečných léčivých rostlin, ulevují od bolesti a přináší pocit pohody. Celkový efekt je doplněn originálním oděvem masérů a domorodou hudbou. Kromě toho se při masážích používají drahé kameny (růženín, labradorit, krystal). Toto všechno zajišťuje jedinečnost madagaskarských masáží. Hlavní mottem masáží je: Zdraví-Krása-Štěstí (SANTÉ – BEAUTÉ – BIEN-ÉTRE).
 
 

Kromě masáží provozuji i další kosmetické služby. Z počátku jsem pracovala s německou kosmetikou BABOR, ale k dosažení maximálního účinku jsem se rozhodla přejít k čistě přírodní kosmetice. Základem je česká značka přírodní kosmetiky a rozmanitá škála madagaskarských olejů (z moringy, baobabu, opuncie),  pleťových masek (ze stromů moringy, fihamy, masonjoany, spirulíny, dále bamboo charcoal).

Mí klienti si tuto kosmetiku hodně oblíbili a vzhledem k pozitivním reakcím a spokojenosti svých klientů na produkty z Madagaskaru jsem se rozhodla otevřít e-shop a udělat tyto výjimečné prodkuty dostupné pro každého.

 

Doufám, že si produkty z Madagaskaru užijete úplně stejně jako já, já totiž bez nich nemůžu žít 🙂

 

S láskou,

Annick.