O mně

Moc ráda bych se Vám představila, jmenuji se Annick a pocházím z ostrova Madagaskar. Narodila jsem se ve městě Tuléar a nyní žiji v České republice. Otevřela jsem si zde svůj salón Baobab, kde provádím pravé madagaskarské masáže.

Na Madagaskaru se masáže používají pro relaxaci, při léčení nejrůznějších nemocí, k upevňování tělesného a duševního zdraví. Při masážích se používají speciální techniky (hmaty) v kombinaci s madagaskarskými masážními oleji, které jsou vyrobeny z jedinečných léčivých rostlin. Pomáhají ulevovat od bolesti a přinášejí pocity pohody. Dále při masážích jsou používány drahé kameny – růženín, labradorit a krystal. 
Celkový efekt masáže je doplněn originálním oděvem masérů a domorodou hudbou.
Toto všechno zajišťuje jedinečnost a autentičnost madagaskarských masáží. 
Hlavním mottem masáží je: Zdraví – Krása – Štěstí (SANTÉ – BEAUTÉ – BIEN-ÉTRE).
 
Mimo masáží nabízím i další kosmetické služby. K dosažení maximálních účinku využívám čistě přírodní kosmetiku, rozmanitou škálu madagaskarských olejů (z moringy, baobabu, opuncie) a pleťové masky (z moringy, fihamy, masonjoany, spirulíny, bamboo charcoal).
 

Tato kosmetika je mezi mými klienty velmi oblíbená a vzhledem k pozitivním reakcím a spokojenosti s produkty z Madagaskaru, jsem se rozhodla tyto jedinečné produkty i prodávat. Proto jsem si otevřela eshop, aby produkty mohl vyzkoušet každý – i Vy. 

Doufám, že si produkty z Madagaskaru zamilujete jako já. 

S láskou,

Annick