O MNĚ

annick-2Moc ráda bych se Vám představila, jmenuji se Annick a pocházím z afrického ostrova Madagaskar.

Narodila jsem se ve městě Tuléar a nyní žiji v České republice. Otevřela jsem si zde svůj salón Baobab, ve kterém provádím pravé madagaskarské masáže.

Na Madagaskaru se masáže využívají k relaxaci, léčení nejrůznějších nemocí, upevňování tělesného a duševního zdraví. Při masážích se používají původní madagaskarské techniky (hmaty) v kombinaci s masážními oleji, které jsou vyráběny z jedinečných léčivých madagaskarských rostlin a drahými kameny jako jsou růženín, labradorit a krystal.
 
Madagaskarské masáže pomáhají ulevovat od bolesti a přinášejí pocity pohody. 
 
Celkový efekt masáže je doplněn originálním oděvem masérů a domorodou hudbou, což zajišťuje jedinečnost a autentičnost námi prováděných madagaskarských masáží.
 
Hlavním mottem madagaskarských masáží je: Zdraví – Krása – Štěstí (SANTÉ – BEAUTÉ – BIEN-ÉTRE).
 
Dále se ve svém salónu specializuji na nejrůznější kosmetické služby. K dosažení maximálních účinku využívám čistě přírodní kosmetické přípravky, rozmanitou škálu madagaskarských olejů (z moringy, baobabu, opuncie) a pleťové masky (z moringy, fihamy, masonjoany, spirulíny, bamboo charcoal).
 

Madagaskarská kosmetika je mezi mými klienty velmi oblíbená a vzhledem k pozitivním reakcím a spokojenosti s produkty z Madagaskaru, jsem se rozhodla tyto jedinečné produkty nabízet i Vám. Proto jsem si otevřela eshop, aby produkty mohl vyzkoušet opravdu každý. 

Doufám, že si produkty z Madagaskaru zamilujete jako já. 

 

S láskou, 

Annick